Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Slovenština   cs> Hotel zamek Jemniste Postupice - Zobrazit` stránky v českom jazyku   en> Hotel zamek Jemniste Postupice - Zobrazit` stránky v anglickom jazyku   de> Hotel zamek Jemniste Postupice - Zobrazit` stránky v nemeckom jazyku   es> Hotel zamek Jemniste Postupice - Zobrazit` stránky v Španělskom jazyku    Mapa hotelu
MENU

Odporúčajte tyto stránky:
Adresa:
Hotel zamek Jemniste
Jemniste 1
Postupice 25701
Czech Republic

Aktuálne počasie:
Hotel zamek Jemniste ubytovanie Postupice Aktuálne počasie: jasnoDenná tepl.: 7 °C
Nočná tepl.: 0 °C
Vietor: 23 m/s


 

*** Hotel zamek Jemniste ubytovanie Postupice

Hotel Postupice zamek Jemniste Hotel  zámok Jemniště Ubytovanie Postupice Popis :
Prvá správa o Jemništi pochádza z roku 1381. V tej dobe bolo panstvo v majetku Beneša z Cimburka.

Hotel Jemniště Ubytovanie Postupice  Apartmány :
Ponúka 3 útulné zamocké apartmány vybavené luxusným starožitným nábytkom. Su najčastejšie prenajímané svadobným klientom ale i na účely ako su oslavy, výročia, relaxácie atd.

Hotel Jemništé Ubytovanie  Postupice Reštaurácia
Apartmán Terezie je s nádychom serioznosti. Práve litografické listy prepichových dámskych rób 19 storočia pripomínajú serióznosť a distingvovanosť. Apartmán František  s orientálnym nádichom. Pokial vám vonia  exotika poteší vás historický mobiliár, akvarely z ciest, drapéria, maĺované umyvadlo a Wc, marocké tempy, indické zrkadlá, vankúšiky a vôńa ....rańajky do postele. Apartmán Reiner pripomína svojím menom významného rodinného priatela, ktorého srdce bije pre Jemništé, ponúka výhĺad na barokove nádvorie a do anglického parku. Najkrajším kusom mobiliára je je veľká posteĺ z nebies zahalená do kvietkov a prúžkov. Orientálny nábytok, španielske látky, priestorná kúpelńa s rohovou vańou......a rańajky opät do postele.

Hotel Jemništé PUbytovanie ostupice Služby .
- servírovanie do apartmánov, 3 - chodové menu servírované v zámockej kaviarni, excluzívna prehliadka zámku s pohárikom sektu, pri pobyte 2 noci - kozmatika, masáže, firemné akcie meetengi, catering.

Hotel Postupice zamek Jemniste - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Postupice zamek Jemniste - hotel má reštauráciuHotel Postupice zamek Jemniste - hotel má vináreňHotel Postupice zamek Jemniste - možnosť pripojenia na internetHotel Postupice zamek Jemniste - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Postupice zamek Jemniste - akceptuje creditné karty VISAHotel Postupice zamek Jemniste - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Postupice zamek Jemniste - akceptuje creditné karty JCBHotel Postupice zamek Jemniste - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Postupice zamek Jemniste - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Postupice zamek Jemniste - Iybz sú vybavené televízoromHotel Postupice zamek Jemniste - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Postupice zamek Jemniste - Izby s vlastnou toaletouHotel Postupice zamek Jemniste - v izbach je telefon
Email: hotel-Postupice-zamek-Jemniste@cz-hotel.eu